بلاگ

طراحی سایت با امکانات و مشابه سایت بیمیتو

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طراحی سایت مشابه بیمیتوهمانطور که گفتم بیمیتو پلی ارتباطی بین کاربران و شرکت های بیمه است. تقریبا اکثر شرکت ها بیمه ایی با این وب سایت همکاری می کنند. اولین امکان بیمیتو همین لیست شرکت های خدمات دهنده در انواع بیمه است.

در کنار این لیست از شرکت های بیمه ایی قیمت هر یک از این شرکت ها برای خدمات شان مشخص شده است. شاید کاربر بخواهد ارزان ترین بیمه را جستجو کند در این زمان لیست شرکت های بیمه ایی را به ترتیب قیمت بررسی می کند.

 

اما قیمت تنها فاکتور برای تصمیم گیری نیست. برای همین بیمیتو به کاربران این امکان را می دهد که شرکت بیمه ایی را از جنبه های مختلف ارزیابی کنید. مثلا تعداد شعب، سطح رضایت مندی مشتریان، سطح توانگری شرکت، زمان پاسخگویی و غیره در این وب سایت قابل مقایسه هستند.

 

امکان سفارش با تنظیمات دلخواه مشتری، با گرد هم آمدن این اطلاعات کاربر می تواند در همان ابتدا شرایط خود را مثلا سقف بودجه را وارد کرده تا بتواند گزینه های ممکن قابل خرید خود را بیابد. تقریبا هر اطلاعاتی را که مشتری برای تصمیم گیری خود نیاز دارد این وب سایت در اختیار وی قرار می دهد. و در پایان در صورت عدم نیاز بیمه به بازدید و جلسات حضوری، مشتری می تواند در کمتر از چند دقیقه اقدام به تمدید یا خرید یک بیمه نامه جدید کند.

 

اما هیچ وب سایتی کامل نیست. با کمی دقت و تجربه در زمینه طراحی وب سایت شما متوجه خواهید شد که علیرغم کیفیت مطلوب وب سایت؛ هنوز می توان آن را ارتقا داد تا کاربران بتوانند راحت تر و ساده تر اطلاعات را مقایسه و سپس تصمیم گیری نمایند.

جستجو

تخصص و حوزه فعالیت ایلیاوب

طراحی و برنامه نویسی وب و نرم افزار 100%

بهینه سازی سایت،سئو و تبلیغات آنلاین 95%

مشاوره کسب و کار ،بازاریابی و مدیریت 90%

عکاسی،طراحی گرافیکی و تبلیغات 85%

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS 85%

طراحی بازی های دیجیتال 85%

مشاوره در حوزه کسب و کارهای دیجیتال 85%

ایلیاوب

گروه ایلیا از سال 1390 کار خود را با رسالت پیوند دادن تجارت و اینترنت برای مشتریان خود آغاز نمود و از همان ابتدای کار تمرکز خود را بر روی فرصت های خلق شده در دنیای وب قرار داد،تیم ایلیا بر این باور است که با اتکاء به نیروی جوان و خلاق و استفاده از تجارب بزرگان کسب و کارهای آنلاین میتواند باعث شکوفایی و رشد کسب و کار آنلاین شما در حوزه های مختلف گردد.

گواهینامه ها

We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified

تماس با ایلیاوب

  ایمیل: office (@) ilyaweb.com

  02166177804

   09395187902

   تهران،بلوار میرداماد،میدان مادر،خیابان وزیری پور،خیابان خسروانی،پلاک 4

ما را دنبال کنید