بلاگ

طراحی سایت مشابه سایت بیمه ازکی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طراحی سایت مشابه ازکی

امروزه تکنولوژی به تقسیم جدایی‌ناپذیری از حیات همه ما تبدیل‌شده است، به شکلی که کمتر کسی بدون تکنولوژی قادر به سپریدن کارهای معمول و روزمره خود است. دگرگونی ها رخ‌داده در تکنولوژی تأثیر بسزایی بر فضای آنلاین و دنیای مجازی داشته است و کسب کارهای گوناگون توانسته‌اند رشد بی‌سابقه‌ای را برای خویش رقم بزنند.

همان‌طور که گفتیم کسب‌وکارهای مختلف نیز از تکنولوژی بی نصیب نبوده‌اند و توانسته‌اند مشتریان زیادی را در دنیای آنلاین به خویش جذب کنند. از این رو، داشتن وب‌سایت و طراحی اپلیکیشن مختص به هر کار به احد از لازمه‌های رسیدن به برتری رقابتی تبدیل شده است. کل افراد در هر مقوله شغلی که فعالیت می‌کنند با رشد فناوری همگام و همجهت شده‌اند و به پیگیری این هستند لغایت نسبت به رقبای خود، برتری بهتری را به مشتریانشان ارائه کنند.

 

بیمه نیز از قدیم الایام گرد از مهم‌ترین نیازهای اولیه انسان‌ها در جوامع متمدن محسوب شده است. امروزه کمتر کسی را می‌بینید که حیات خویش را بدون داشتن این حفاظ مطمئن بتواند تضمین کند. تقریباً کسی نیست که بتواند به طور قطع اظهار بی‌نیازی از بیمه کند و کل ما به نوعی با آن سروکار داریم. درست همانند بسیاری از زمینه‌ها و کسب‌وکارهای انبوه دیگر، صنعت بیمه نیز با موج فناوری به اتفاق شده است و برای عقب نماندن از رقبای خویش باید با آغوشی باز پذیرای دنیای مجازی و حضور مستمر در اینترنت باشد. طراحی سایت و اپلیکیشن ازکی احد از راه‌هایی است که به فعالان صنعت بیمه توانسته‌اند از راه آن خدمات خویش را به صورت آنلاین به مشتریان خفته خویش ارائه دهند.

جستجو

تخصص و حوزه فعالیت ایلیاوب

طراحی و برنامه نویسی وب و نرم افزار 100%

بهینه سازی سایت،سئو و تبلیغات آنلاین 95%

مشاوره کسب و کار ،بازاریابی و مدیریت 90%

عکاسی،طراحی گرافیکی و تبلیغات 85%

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS 85%

طراحی بازی های دیجیتال 85%

مشاوره در حوزه کسب و کارهای دیجیتال 85%

ایلیاوب

گروه ایلیا از سال 1390 کار خود را با رسالت پیوند دادن تجارت و اینترنت برای مشتریان خود آغاز نمود و از همان ابتدای کار تمرکز خود را بر روی فرصت های خلق شده در دنیای وب قرار داد،تیم ایلیا بر این باور است که با اتکاء به نیروی جوان و خلاق و استفاده از تجارب بزرگان کسب و کارهای آنلاین میتواند باعث شکوفایی و رشد کسب و کار آنلاین شما در حوزه های مختلف گردد.

گواهینامه ها

We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified

تماس با ایلیاوب

  ایمیل: office (@) ilyaweb.com

  02166177804

   09395187902

   تهران،بلوار میرداماد،میدان مادر،خیابان وزیری پور،خیابان خسروانی،پلاک 4

ما را دنبال کنید