بلاگ

چطور یک وب‌سایت و اپلیکیشن بیمه مشابه ازکی طراحی کنیم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طراحی سایت مشابه ازکیطراحی سایت و اپلیکیشن ازکی یگانه از نمونه‌های موفق کسب‌وکارهای آنلاین، در حوزه ارائه خدمات بیمه است. طراحی چنین سایت و اپلیکیشنی به طور قطع شغل ساده‌ای نیست و نیاز به فرهنگ و تخصص زیادی نه تنها در گویه بیمه، بلکه در گویه اینترنت و طراحی سایت و اپلیکیشن دارد.

شما با داشتن چنین امکانی می‌توانید حضور خویش را به عنوان بیمه‌گر در دنیای مجازی تضمین کنید. این ایام مردم به خاطر داشتن مشغله‌های بسیار به پیگیری سپریدن کارهایشان به صورت غیر حضوری هستند و این نشانگر بایستگی و دربایستن شما به حضور در دنیای آنلاین برای به دست آوردن مشتریان بیشتر است.

 

شرکت داده‌پردازان ایلیاوب به عنوان یکی از پیشگامان طراحی سایت و اپلیکیشن بیمه، انتخابی صحیح برای رسیدن به اهداف کسب‌وکار آنلاین در زمینه بیمه است. این شرکت با داشتن کادری مجرب از طراحان و متخصصان بیمه توانسته است نظر بسیاری از مشتریان و بیمه‌گران را به خود جلب کند. کمپانی ایلیاوب با طراحی سایت و اپلیکیشن‌های بیمه تجربه دانشینی را برای کاربران برپایی می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد لغایت بتوانید در چهره داشتن ایده‌ای در ذهنتان آن را با مشاوران ما در میان بگذارید و از آن در وب‌سایت و اپلیکیشن خود کاربرد کنید.

جستجو

تخصص و حوزه فعالیت ایلیاوب

طراحی و برنامه نویسی وب و نرم افزار 100%

بهینه سازی سایت،سئو و تبلیغات آنلاین 95%

مشاوره کسب و کار ،بازاریابی و مدیریت 90%

عکاسی،طراحی گرافیکی و تبلیغات 85%

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS 85%

طراحی بازی های دیجیتال 85%

مشاوره در حوزه کسب و کارهای دیجیتال 85%

ایلیاوب

گروه ایلیا از سال 1390 کار خود را با رسالت پیوند دادن تجارت و اینترنت برای مشتریان خود آغاز نمود و از همان ابتدای کار تمرکز خود را بر روی فرصت های خلق شده در دنیای وب قرار داد،تیم ایلیا بر این باور است که با اتکاء به نیروی جوان و خلاق و استفاده از تجارب بزرگان کسب و کارهای آنلاین میتواند باعث شکوفایی و رشد کسب و کار آنلاین شما در حوزه های مختلف گردد.

گواهینامه ها

We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified

تماس با ایلیاوب

  ایمیل: office (@) ilyaweb.com

  02166177804

   09395187902

   تهران،بلوار میرداماد،میدان مادر،خیابان وزیری پور،خیابان خسروانی،پلاک 4

ما را دنبال کنید