بلاگ

بیمیتو چیست؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طراحی سایت مشابه بیمیتو

 

بیمیتو یک وب سایت به همراه اپلیکیشن موبایل است که به عموم کاربران امکان مقایسه به جهت انتخاب، تصمیم گیری و در صورت تمایل خرید خدمات بیمه ایی را فراهم کرده است.

این وب سایت با ارائه اطلاعات انواع بیمه ها از خودرو گرفته تا بیمه مسافران از شرکت های مختلف بیمه ایی خصوصی و دولتی، به کاربران حداکثر گزینه های موجود را در جهت خرید بیمه ارائه می کند. مثلا شما می خواهید بیمه شخص ثالث خودرو خود را تمدید کنید. با مراجعه به این سایت و وارد کردن اطلاعات خودرو می توانید به لیستی از شرکت های بیمه ایی ارائه دهنده این خدمات دست یابید. در این زمان می توانید نسبت به قیمت یا امتیاز شرکت بیمه تصمیم بگیرید که از کدام شرکت خرید خود را انجام دهید. اینکه شما خرید را به صورت آنلاین انجام دهید یا آنکه حضوراً به شرکت بیمه مراجعه کنید انتخاب شماست. و برای دریافت اطلاعات و حتی خرید بیمه از وب سایت، کاربر هیچ هزینه اضافی ایی پرداخت نمی کند و هزینه و سهم بازاریابی وب سایت از طریق شرکت های بیمه ایی پرداخت می شود.

 

جستجو

تخصص و حوزه فعالیت ایلیاوب

طراحی و برنامه نویسی وب و نرم افزار 100%

 

بهینه سازی سایت،سئو و تبلیغات آنلاین 95%

 

مشاوره کسب و کار ،بازاریابی و مدیریت 90%

  

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS 85%

 

طراحی بازی های دیجیتال 85%

  

ایلیاوب

گروه ایلیا از سال 1390 کار خود را با رسالت پیوند دادن تجارت و اینترنت برای مشتریان خود آغاز نمود و از همان ابتدای کار تمرکز خود را بر روی فرصت های خلق شده در دنیای وب قرار داد،تیم ایلیا بر این باور است که با اتکاء به نیروی جوان و خلاق و استفاده از تجارب بزرگان کسب و کارهای آنلاین میتواند باعث شکوفایی و رشد کسب و کار آنلاین شما در حوزه های مختلف گردد.

گواهینامه ها

We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified

تماس با ایلیاوب

دفتر مرکزی:تهران،بالاتر از دوراهی قلهک، روبروی آموزشگاه زبان ایرانمهر، پلاک 1423

02166177804


دفتر فنی:تهران،میرداماد،میدان مادر،خیابان وزیری پور،کوچه خسروانی پلاک 4

02122601162


تماس 24 ساعته : 09395187902