واعظی از وزارت ارتباطات خداحافظی کرد

واعظی از وزارت ارتباطات خداحافظی کرد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در نمایشگاه الکامپ به‌طور رسمی از سمت وزارت ارتباطات خداحافظی کرد.

محمود واعظی پس از گذشت حدود یک هفته از شنیده شدن زمزمه‌های خداحافظی‌اش از سمت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سرانجام امروز در حاشیه‌ی نمایشگاه الکامپ ۲۳ در سالن دولت الکترونیک نمایشگاه الکامپ گفت:

قطعا در دولت بعدی در کابینه خواهم بود؛ اما در وزارت ارتباطات نیستم.

۴ سال آینده پست وزارت ارتباطات دیگر در اختیار محمود واعظی نخواهد بود و برخی نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات را به‌عنوان جانشین احتمالی او معرفی کرده‌اند. از دیگر نامزدها برای این پست سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و محمد جواد آذری جهرمی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت است.

یادآور می‌شود واعظی از دید کارشناسان همواره به‌عنوان یک طرفدار آزادی فضای مجازی و حامی کسب‌وکارها اینترنتی و اشتغال‌زایی در این فضا شناخته ‌می‌شد. دولت یازدهم روزهای پایانی کار خود را سپری می‌کند و باید دید چه کسی این پست را عهده‌دار می‌شود. به نظر شما وزیر بعدی کیست؟

ارسال نظر

تمام موارد ستاره دار الزامی هستند

Organic Food

گروه ایلیا از سال 1390 کار خود را با رسالت پیوند دادن تجارت و اینترنت برای مشتریان خود آغاز نمود و از همان ابتدای کار تمرکز خود را بر روی فرصت های خلق شده در دنیای وب قرار داد،تیم ایلیا بر این باور است که با اتکاء به نیروی جوان و خلاق و استفاده از تجارب بزرگان کسب و کارهای آنلاین میتواند باعث شکوفایی و رشد کسب و کار آنلاین شما در حوزه های مختلف گردد.

نظرات مشتریان

  • مدیر سایت احمدی روشن

    باسلام از حسن انجام کار و صبر و حوصله شما در ارائه خدمات،و حضور شما در ساعت مختلف برای ارائه مشاوره سپاسگذاریم.

  • 1
  • 2
  • 3

تماس با ایلیاوب

 
 دفترفنی:میدان انقلاب،جنب مترو،پلاک33
 دفتربازاریابی:میدان شقایق،پلاک18 طبقه4