رونمایی رایتل از خدمات مرتبط با فاز سوم شبکه ملی اطلاعات

رونمایی رایتل از خدمات مرتبط با فاز سوم شبکه ملی اطلاعات

رایتل با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از دستاوردهای مرتبط با فاز سوم شبکه ملی اطلاعات رونمایی کرد.

مراسم رونمایی از دستاوردهای شرکت خدمات ارتباطی رایتل مرتبط با فاز ۳ شبکه ملی اطلاعات، روز گذشته با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

پروژه‌های رونمایی شده‌ی رایتل، شامل سامانه ارائه‌ی محتوای چندرسانه‌ای و تلویزیون همراه رایتل، ساما‌نه‌ی گنج انسان‌ (پایگاه اطلاعاتی و حمایتی از حقوق کودکان در فضای مجازی)، تست عملیاتی و میدانی LTE Advance‎، تفکیک ترافیک داخل از خارج، ارائه‌ی سرویس IPV6‎ و افتتاح نخستین MVNO (اپراتور مجازی شبکه تلفن همراه) هستند که همگی در راستای توسعه‌ی فاز سوم شبکه ملی اطلاعات اجرا می‌شوند.

واعظی

وزیر ارتباطات در این مراسم، برای تست سرویس‌های ارائه‌شده توسط رایتل با استفاده از امکان شبکه‌ی اپراتور مجازی، تماسی با روستای دورافتاده‌ای در شهر خاش برقرار کرد و اعلام کرد: 

راه‌اندازی سرویس‌های این‌چنینی نشان از عنایت دولت به ارزش‌‌ها و سرمایه‌های کشور در این حوزه دارد.

مدیر عامل شرکت ارتباطات رایتل در خصوص شبکه‌ی ملی اطلاعات گفت:

 ما می‌خواهیم دیگر نیازی به ترافیک بین‌المللی وجود نداشته باشد و مسئله‌ی مهم در این زمینه، ارائه‌ی اطلاعات امن به مردم است. 

سید مجید صدری همچنین به اهمیت پوشش سراسری رایتل در کشور اشاره کرد و گفت:

 در حال حاضر در ۷۵۰ شهر پوشش LTE و در ۱۲۰۰ شهر نیز پوشش 3G داریم و سعی ما این است که اینترنت LTE و 3G رایتل را در تمام کشور گسترش دهیم.


ارسال نظر

تمام موارد ستاره دار الزامی هستند

Organic Food

گروه ایلیا از سال 1390 کار خود را با رسالت پیوند دادن تجارت و اینترنت برای مشتریان خود آغاز نمود و از همان ابتدای کار تمرکز خود را بر روی فرصت های خلق شده در دنیای وب قرار داد،تیم ایلیا بر این باور است که با اتکاء به نیروی جوان و خلاق و استفاده از تجارب بزرگان کسب و کارهای آنلاین میتواند باعث شکوفایی و رشد کسب و کار آنلاین شما در حوزه های مختلف گردد.

نظرات مشتریان

  • مدیر سایت احمدی روشن

    باسلام از حسن انجام کار و صبر و حوصله شما در ارائه خدمات،و حضور شما در ساعت مختلف برای ارائه مشاوره سپاسگذاریم.

  • 1
  • 2
  • 3

تماس با ایلیاوب

 
 دفترفنی:میدان انقلاب،جنب مترو،پلاک33
 دفتربازاریابی:میدان شقایق،پلاک18 طبقه4