پروژه‌ جدید کیک‌استارتر: کنترل حشره زنده (سوسک) توسط یک کیت مخصوص و تلفن هوشمند

پروژه‌ جدید کیک‌استارتر: کنترل حشره زنده (سوسک) توسط یک کیت مخصوص و تلفن هوشمند

کیک‌استارتر، وب سایتی است که با گرمی از استارت آپ‌هایی با ایده‌های نوین و خلاقانه استقبال می‌کند. این‌بار پیرو علاقه شدید توسعه دهندگان امروزی به ساخت ربات‌های کوچک و قابل کنترل، مدلی را شاهد هستیم که خرق عادت کرده و خود موجود بینوا را تحت سیطره در می‌آورد. با استفاده از این وسیله‌، می‌توانید توسط آیفون یا آیپاد خود، یک سوسک زنده را کنترل کرده و به حرکت درآورید.

Backyard Brains، گروهی مخترع نوین‌پرداز هستند که RoboRoach را با هدف کمک به درک بیشتر دانش‌آموزان از عملکردهای مغز، طراحی کرده و به مرحله اجرا رسانده‌اند.

شیوه کار بدین صورت است که ابتدا باید کیت مخصوص که شبیه به یک کوله پشتی طراحی شده را بر روی بدن سوسک مورد نظر سوار کرده و الکترودهای دستگاه را بر روی شاخک های حشره راه‌اندازی کنید.

حال می‌‌توانید با استفاده از یک اپلیکیشن مخصوص، به ارسال سیگنال‌های الکتریکی پرداخته و سوسک را برای دقایقی تحت کنترل خود درآورید.

این وسیله از طریق فناوری بلوتوث به ارسال و دریافت سیگنال ها می‌پردازد. در سایت کیک‌استارتر، ویدیوهایی موجود است که چگونگی نصب وسیله، استفاده از اپلیکیشن و بازخورد آن توسط سوسک را نشان می‌دهد.

آن چه حائز توجه است، اشاره گروه به کلمه سایبرگ است که معمولا از به کار رفتن دو عامل انسان و روبات معنا پیدا می‌کند. این پروژه نوپا، می‌تواند شروعی برای اهداف و کاربرد هایی وسیع‌تر باشد.

ارسال نظر

تمام موارد ستاره دار الزامی هستند

Organic Food

گروه ایلیا از سال 1390 کار خود را با رسالت پیوند دادن تجارت و اینترنت برای مشتریان خود آغاز نمود و از همان ابتدای کار تمرکز خود را بر روی فرصت های خلق شده در دنیای وب قرار داد،تیم ایلیا بر این باور است که با اتکاء به نیروی جوان و خلاق و استفاده از تجارب بزرگان کسب و کارهای آنلاین میتواند باعث شکوفایی و رشد کسب و کار آنلاین شما در حوزه های مختلف گردد.

نظرات مشتریان

  • مدیر سایت احمدی روشن

    باسلام از حسن انجام کار و صبر و حوصله شما در ارائه خدمات،و حضور شما در ساعت مختلف برای ارائه مشاوره سپاسگذاریم.

  • 1
  • 2
  • 3

تماس با ایلیاوب

 
 دفترفنی:میدان انقلاب،جنب مترو،پلاک33
 دفتربازاریابی:میدان شقایق،پلاک18 طبقه4