MiiPC: کامپیوتر اندرویدی که به والدین امکان کنترل فعالیت‌های آنلاین فرزندانشان را می‌دهد

MiiPC: کامپیوتر اندرویدی که به والدین امکان کنترل فعالیت‌های آنلاین فرزندانشان را می‌دهد

چند کارآفرین هوشمند ایده جالبی را در سایت Kickstarter ثبت نموده‌اند و توانسته‌اند ظرف کمتر از 24 ساعت هزینه مورد نیاز برای کلید زدن پروژه را جذب نمایند. MiiPC یک کامپیوتر مبتنی بر اندروید است که از طریق یک اپ موبایل قابلیت‌های بسیاری را برای کنترل فعالیت‌های آنلاین کودکان به والدین می دهد. همراه زومیت باشید.

وقتی درباره دنیای دیجیتال و استفاده کودکان از تکنولوژی و اینترنت صحبت می‌شود یکی از چالش‌های مهم بحث امنیت آنها در فضای مجازی است. در دنیای امروز که بسیاری از کودکان دائما آنلاین هستند، کنترل زمانی که صرف استفاده از اینترنت می‌کنند و محتوایی که دریافت می‌کنند کار بسیار دشواری است. اما یک پروژه جدید در Kickstarter این امکان را برای والدین فراهم نموده است.

MiiPC یک رایانه شخصی کوچک است که به اکثر نمایشگرها و تلویزیون‌ها متصل می‌گردد و به والدین این امکان را می‌دهد که استفاده فرزندانشان از آن را توسط یک اپلیکیشن موبایل زیر نظر بگیرند. این دستگاه مجهز به سیستم‌عامل اندروید است و هر عضو خانواده می‌تواند با استفاده از یک حساب دسکتاپ جداگانه از آن استفاده کند. در زیر می‌توانید ویدئوی مربوط به این کامپیوتر را مشاهده نمایید.