این استارتاپ پرواز با جت شخصی را برای عموم مردم ممکن می‌کند

این استارتاپ پرواز با جت شخصی را برای عموم مردم ممکن می‌کند

اغلب افراد در زمان انجام سفر گزینه‌ای جز هواپیمای مسافربری ندارند، اما استارت‌آپِ جت اسمارتر (JetSmarter) در نظر دارد تا پرواز با جت‌های شخصی را برای همه‌‌ی افراد به امری ممکن تبدیل کند.

بسیاری از افراد در زمان سفر گزینه‌ای جز هواپیمای مسافربری ندارند، اما جت اسمارتر در نظر دارد تا پرواز با جت‌های شخصی را برای تمام افراد ممکن کند. استارت آپ جت اسمارتر روز پنجشنبه‌ی خبر از جذب سرمایه‌ای ۲۰ میلیون دلاری داد تا بتواند به اهداف که همانا تسهیل اجاره‌ی جت‌های شخصی توسط تمام افراد است، برسد.

سخن گوی این کمپانی نوپا به این نکته اشاره کرده که جت اسمارتر سال گذشته را با رشد ۱۰۰۰ درصدی به پایان برده است. براساس اطلاعات ارائه شده می‌توان با استفاده از اپلیکیشن جت اسمارتر به بیش از ۳٫۰۰۰ جت شخصی در اقصی نقاط جهان دسترسی پیدا کرد.

سرگی پتروسوف، موسس جت اسمارتر فرآیند پیچیده‌ی اجاره‌ی یک هواپیمای شخصی را دلیل خود برای تاسیس این کمپانی خوانده است. وی در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:

ما شبکه‌‌ای از جت‌های شخصی را بصورت یکپارچه در سراسر جهان بصورت یکجا در اختیار کاربران گذاشته‌ایم، بطوریکه می‌توان روزانه‌ به هزاران جت شخصی دسترسی داشت و با اجاره‌ی آن‌ها تجربه‌ی جدیدی را در انجام سفر داشت. ما روش جدید و ساده‌ای را برای انجام سفر ایجاد کرده‌ایم.

در ماه می جت اسمارتر، جت شافل را عرضه کرد که با استفاده از آن مسافران می‌توانند با اجاره‌ی یک صندلی در هواپیمای شخصی بین دو شهر میامی و نیویورک، از تلف کردن چندین ساعت در فرودگاه‌ها بپرهیزند.

برای استفاده از خدمات جت اسمارتر می‌توان با پرداخت حق اشتراک یک ساله‌ی ۹۰۰۰ دلاری، در این سرویس عضو شد. به گزارش بیزینس اینسایدر از جمله‌ی سرمایه‌گذاران در این استارت آپ باید به خانواده‌ی آل سعود و Jay Z اشاره کرد.

پتروسوف به این موضوع اشاره کرده که هدفش استفاده‌ی عموم مردم از این سرویس است که این موضوع با کاهش هزینه‌ی استفاده از این سرویس محقق خواهد شد.

ارسال نظر

تمام موارد ستاره دار الزامی هستند

Organic Food

گروه ایلیا از سال 1390 کار خود را با رسالت پیوند دادن تجارت و اینترنت برای مشتریان خود آغاز نمود و از همان ابتدای کار تمرکز خود را بر روی فرصت های خلق شده در دنیای وب قرار داد،تیم ایلیا بر این باور است که با اتکاء به نیروی جوان و خلاق و استفاده از تجارب بزرگان کسب و کارهای آنلاین میتواند باعث شکوفایی و رشد کسب و کار آنلاین شما در حوزه های مختلف گردد.

نظرات مشتریان

  • مدیر سایت احمدی روشن

    باسلام از حسن انجام کار و صبر و حوصله شما در ارائه خدمات،و حضور شما در ساعت مختلف برای ارائه مشاوره سپاسگذاریم.

  • 1
  • 2
  • 3

تماس با ایلیاوب

 
 دفترفنی:میدان انقلاب،جنب مترو،پلاک33
 دفتربازاریابی:میدان شقایق،پلاک18 طبقه4