Login|Shop Makers| Ads Maker | SMS

Steps to fulfill your orders

Service Management Training

Service Management Training

After delivering the product, you will receive the necessary training and instructional film.

Order of product and service

Order of product and service

Order the service and wait for our contact.

Professional and free advice

Professional and free advice

Use telephone, telegram or in-person consulting.

Product selection

Product selection

After choosing the product you want to contact us.

A site with the ability to display on all devices

 

Why is cooperation with us useful to you?

 • Having a professional and experienced team

  Professional programmers! By hiring the best programmers in the country and graduates from the top universities, we are proud to bring together a brilliant creative team to meet your needs.

  Managers Experienced and Experienced Certainly, managing a skilled team requires a powerful and experienced manager.

 • 100% professional design and user-friendly

  Responsive Design All websites designed by us are featured on mobile and tablet.

  Using day technologies we always use the latest technologies and updates. And all our products support touch technology.

 • 24-hour support even on holidays

  Individual Support Team By setting up a team and individual support unit to upgrade your services, we are always at your side.

  In-person, phone, and online support Communication through networks Social has also been possible with call and face-to-face communication.

 • Delivery of the project's source along with the training of students and educational films

  Submission of Source Project Code !! Unlike other companies, all of the Source Code Project is open to you in order to prevent any dependence on our services.

  In-person training and presentation of educational videos Along with each project, in addition to being trained, a video tutorial is also provided to make it easy to use the facilities and not to worry about forgetting your training.

 • 1

Web Design Company,Web Site Design Company

طرفدارانتان را به مشتریان واقعی تبدیل کنید
به‌عنوان یک شرکت تولیدی یا خدماتی، ممکن است طرفداران زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته باشید. ولی مهم این است که بتوانید این هواداران را به خرید ترغیب کنید.

در سال ۲۰۱۴، مارک زاکربرگ، مدیرعامل و بنیان‌گذار فیس‌بوک در بیانیه‌ای اظهار کرد که پایان عصر ایمیل فرارسیده است. او این بیانیه را زمانی منتشر کرد که شرکتش، نرم‌افزار پیام‌رسان متنی واتساپ را خریداری کرده بود.

سه سال پس‌ازاین پیش‌بینی جسورانه، استفاده از ایمیل همچنان ادامه دارد. طی یک تحقیق صدها نویسنده و کارآفرین در پاسخ به این سؤال که «اگر به گذشته برگردید، کدام عمل خود را اصلاح می‌کنید؟» گفته‌اند لیست ایمیل‌هایشان را از اول سازمان‌دهی می‌کنند.

مهم‌ترین دارایی یک مؤسس

رایان هالیدی، نویسنده و استراتژیست مشهورريال معتقد است که کاربرد ایمیل در بازاریابی از تمام رسانه‌های اجتماعی بیشتر است. او اخیراً در گفتگویی با گروهی از کارشناسان و متخصصان، با آن‌ها به توافق رسید که لیست ایمیل‌ها، مهم‌ترین دارایی یک خالق (نویسنده، کارآفرین، ایده پرداز) است.

او ارزش فهرست ایمیل را در مقایسه با اقتصاد پلتفرم‌هایی چون فیس‌بوک و توییتر توضیح می‌دهد:

بزرگ‌ترین وظیفه‌ی این پلتفرم‌ها در مرحله‌ی رشدشان این بود که تا جایی که می‌توانند، افراد بیشتری را جذب کنند تا شما بتوانید گروه طرفداران خود را گسترش دهید. در حال حاضر هم تنها راهی که برای درآمدزایی یافته‌اند این است که دسترسی شما را به همان طرفداران، کنترل کنند.

او توضیحاتش را این‌طور کامل می‌کند که به‌طور متوسط، هر پست فیس‌بوک یا توییت شما، توسط ۱۰ درصد از مخاطبانتان مشاهده می‌شود. برای مثال اگر شما یک‌ میلیون طرفدار در فیس‌بوک داشته باشید، طرفداران واقعی شما فقط ۱۰۰ هزار نفر هستند. درصورتی‌که اگر یک‌ میلیون آدرس ایمیل داشته باشید، این شانس تا ۵۰ درصد بالا می‌رود، یعنی ۵۰۰ هزار طرفدار یا مخاطب واقعی دارید.

به‌علاوه، هالیدی فکر می‌کند ۱۰ درصد آمار خوش‌بینانه و بالایی است. امروزه امکان دسترسی به مخاطبان فیس‌بوک بدون پرداخت پول بابت برنامه‌های جانبی این پلتفرم، حدود ۲ درصد است.

هالیدی اشاره می‌کند که ارائه‌دهندگان خدمات ایمیل، برخلاف فیس‌بوک و شبکه‌های اجتماعی مشابه، دسترسی شما را به مخاطبان محدود نمی‌کنند. وظیفه‌ی آن‌ها این است که خواست‌های مردم را به دستشان برسانند، نه اینکه آن‌ها را بلاک یا فیلتر کنند. درحالی‌که فیس‌بوک و توییتر فقط حدود ۱۰ سال قدمت دارند، پیشینه‌ی استفاده از ایمیل به ۵۰ سال قبل برمی‌گردد؛ زمانی که مهندسی به نام ری تامیلسون در سال ۱۹۷۱، اولین سرویس ایمیل را به نام خود ثبت کرد. هالیدی می‌گوید: «ایمیل نیم‌قرن دوام آورده است و من فکر نمی‌کنم به این زودی منسوخ شود.»

مکالمات شفاهی مردم با یکدیگر، می‌تواند بازاریابی شما را تقویت کند

باوجود تمام مزایای ایمیل، حتی بهترین نویسندگان و سازندگان هم کمتر از یک درصد مخاطبان خود را در لیست ایمیل‌هایشان دارند. چگونه می‌توانید به خوانندگان یا مصرف‌کنندگانی که مستقیماً با شما در ارتباط نیستند، دسترسی پیدا کنید؟

هالیدی در آخرین کتاب خود «فروشنده‌ی ابدی: هنر بازاریابی پایا» می‌گوید دومین گزینه‌ی قدرتمند بازاریابی کتاب یا سایر محصولات، توصیه‌های شخصی افراد به یکدیگر است. او ادامه می‌دهد: «بسیاری از مردم به تبلیغات و رسانه‌ها توجه می‌کنند، بااین‌حال آنچه یک محصول را به موفقیت نهایی می‌رساند، این است که مردمی که این محصول را مورد استفاده قرار داده‌اند، آن را به دیگران توصیه کنند.»

توصیه‌ی هالیدی این است که تا جایی که می‌توانید، به‌وسیله‌ی یک «سیستم» مردم زیادی را به کار خود جذب کنید. منظور او از سیستم این است که با اهدای نمونه‌های اولیه، هدایا، گزیده‌ها، تست‌ها و نمونه‌های رایگان به مردم، کار خود را در معرض دید قرار دهید. به‌این‌ترتیب آن‌ها خدمات و محصولات شما را می‌شناسند و آن‌ها را به دیگران توصیه می‌کنند.

درست است که مکالمات شفاهی و توصیه‌های شخصی برای تولید یک محصول کافی نیست؛ ولی می‌تواند سایر تلاش‌های بازاریابی شما را تقویت کند و گسترش دهد. طبق تئوری کتاب مذکور، درنهایت یک محصول واقعاً پایدار و مانا، به نقطه‌ای می‌رسد که توصیه‌ی دهان‌به‌دهان و فردبه‌فرد، منبع اصلی فروش آن خواهد بود.

The Best Way To Turn Fans Into Buyers

استفاده از اثر لیندی

هالیدی در کتاب خود، اثر لیندی را توضیح می‌دهد. اقتصاددانان نام این نظریه را از رستوران لیندی که از سال ۱۹۲۷ تابه‌حال به‌طور مستمر به فعالیت خود ادامه داده است انتخاب کرده‌اند. این نظریه اولین بار برای نشان دادن این واقعیت مورد استفاده قرار گرفت: یک نمایش هرچه مدت بیشتری روی صحنه باشد، زمان متعاقب طولانی‌تری مورد استقبال قرار خواهد گرفت. این جمله را در ذهن داشته باشید و به ادامه‌ی بحث هالیدی توجه کنید:

اگر کتاب شما یک سال فروش داشته است، فروش آن یک سال دیگر هم ادامه پیدا می‌کند. اگر شما به مدت ۱۰ سال در یک کسب‌وکار بوده‌اید، خطر اینکه سال یازدهم از این صنعت خارج شوید بسیار پایین است. کسب‌وکار شما به‌احتمال بالا تا سال بیستم دوام خواهد داشت. پس ایده این است که هرچه بیشتر ادامه دهید، پتانسیل بقای خود را افزایش می‌دهید و بیشتر احتمال دارد که محصولتان در ذهن مردم باقی بماند.

منبع توضیحات هالیدی، نسیم طالب، نویسنده‌ی کتاب «قوی سیاه» است. طالب کسی است که در کتاب «نشکستنی»، اثر لیندی را تکمیل کرده و توسعه داده است. او می‌گوید:

اگر یک کتاب به مدت ۴۰ سال منتشر شده باشد، انتظار داریم برای ۴۰ سال دیگر هم منتشر شود. اما نکته‌ی اصلی اینجا است که اگر انتشار کتاب مذکور تا یک دهه‌ی دیگر ادامه داشته باشد، انتظار می‌رود که تا نیم‌ قرن (۵۰ سال) بعد همچنان به بقای خود ادامه دهد: اعتبار و ثبات یک آیتم، متناسب با طول عمر آن است.

The Best Way To Turn Fans Into Buyers

اثر لیندی، اصل «توصیه‌های شخصی» را تأیید می‌کند. وقتی شما در ارتباط با مردم هستید و چیز خوبی به آن‌ها ارائه می‌کنید، آن‌ها ماجرا را به دیگران خواهند گفت. شما تلاش می‌کنید یک سال بازاریابی خوبی داشته باشید؛ چراکه این یک سال، احتمالاً مدت‌زمانی است که باعث می‌شود خوانندگان شما را به ذهن بسپارند. مخاطبان منتظر می‌مانند تا ببینند آیا واقعاً یک سال دوام می‌آورید؟  اگر بعد از یک سال هنوز در بازار بودید، شما را باور می‌کنند و به سمت شما می‌آیند.

هالیدی تأکید می‌کند که گرچه قدرت توصیه‌های شخصی قابل‌ انکار نیست، ولی محصول شما باید عرضه و بازاریابی اولیه‌ی مناسبی داشته باشد. حتی بهترین ایده‌ها هم اگر محبوبیت و پذیرش اولیه را به دست نیاورند، شکست می‌خورند.

جمع‌بندی

اگر در حال نوشتن یک کتاب یا برنامه‌ریزی برای تولید یک محصول جدید هستید یا می‌خواهید کسب‌وکار جدیدی را شروع کنید، از همین حالا فهرست ایمیل‌های خود را تنظیم و ساماندهی کنید. این فهرست در کنار سایر رسانه‌ها، می‌تواند طرفداران شما را به نخستین مشتریان و حتی مبلغان شما تبدیل کند. اگر کارتان واقعاً خوب باشد، اثر لیندی یاری‌تان می‌کند تا سال‌های آینده هم در ذهن‌ها باقی بمانید و محبوب باشید.

Leave comment

All fields have * are required

Introducing some customers

 • 1
 • 2
 • 3

Organic Food

The Ilya Group has begun its work with the mission of linking business and the Internet to its customers since 1390, and since its inception, it has focused on the opportunities created in the web, the Ilya team believes that by relying on The young and creative force and the use of the experiences of online business elders can boost and grow your online business in different areas.

Customers comments

 • Site Manager Ahmadi Roshan

  Thank you for doing your work and patience in providing services, and attending you at various times to advise.

 • 1
 • 2
 • 3

Contact Us

 info (@) ilyaweb.com
  (0098)2166177804
 02166177816
 (0098)9395187902 Telegraph Consultation
 09108159608
 
 Office of Technology:Iran,Tehran Square Revolution, next to Metro, No. 33
 Office of Marketing: Iran,Tehran,Shaghayegh Square, 18th Floor, 4th Floor