Login|Shop Makers| Ads Maker | SMS

Steps to fulfill your orders

Service Management Training

Service Management Training

After delivering the product, you will receive the necessary training and instructional film.

Order of product and service

Order of product and service

Order the service and wait for our contact.

Professional and free advice

Professional and free advice

Use telephone, telegram or in-person consulting.

Product selection

Product selection

After choosing the product you want to contact us.

A site with the ability to display on all devices

 

Why is cooperation with us useful to you?

 • Having a professional and experienced team

  Professional programmers! By hiring the best programmers in the country and graduates from the top universities, we are proud to bring together a brilliant creative team to meet your needs.

  Managers Experienced and Experienced Certainly, managing a skilled team requires a powerful and experienced manager.

 • 100% professional design and user-friendly

  Responsive Design All websites designed by us are featured on mobile and tablet.

  Using day technologies we always use the latest technologies and updates. And all our products support touch technology.

 • 24-hour support even on holidays

  Individual Support Team By setting up a team and individual support unit to upgrade your services, we are always at your side.

  In-person, phone, and online support Communication through networks Social has also been possible with call and face-to-face communication.

 • Delivery of the project's source along with the training of students and educational films

  Submission of Source Project Code !! Unlike other companies, all of the Source Code Project is open to you in order to prevent any dependence on our services.

  In-person training and presentation of educational videos Along with each project, in addition to being trained, a video tutorial is also provided to make it easy to use the facilities and not to worry about forgetting your training.

 • 1

Web Design Company,Web Site Design Company

مهارت های مورد نیاز یک بازاریاب برای ورود به استارتاپ
استارتاپ‌ها بودجه‌ی کافی برای استخدام افراد متخصص ندارند؛ بنابراین به دنبال افرادی هستند که در کنار تخصص اصلی در موارد دیگری نیز مهارت داشته باشند.

همان‌طور که می‌دانید، زمینه‌ی بازاریابی بسیار وسیع است و مجموعه مهارت‌های زیادی را شامل می‌شود. مهارت‌هایی مانند سئو، برنامه‌نویسی و طراحی سایت و آشنایی با شبکه‌های اجتماعی. اما بازاریابی برای استارتاپ متفاوت از بازاریابی برای یک شرکت یا کسب‌و‌کار سنتی است. اکثر استارتاپ‌ها یک یا ۲ عضو دارند و به همین دلیل وظایف یک بازاریاب در استارتاپ بسیار سخت‌تر و بیشتر از وظایف بازاریابی است که در شرکتی با تیم ۱۰ تا ۲۰ نفره از بازاریابان کار می‌کند. بنابراین شخصی که بازاریابی یک استارتاپ را بر عهده می‌گیرد، باید مهارت بالایی در زمینه‌های مختلف داشته باشد.

استارتاپ‌ها بودجه‌ی کمی در اختیار دارند و نمی‌توانند برای بازاریابی زیاد هزینه کنند. از طرفی برنامه‌های بازاریابی به اندازه‌ای مهم هستند که می‌توانند باعث شکست یا پیروزی یک استارتاپ شوند. به همین دلیل بنیان‌گذاران استارتاپ دنبال شخصی خلاق و باانرژی هستند که مدام در حال یادگیری باشد و بتواند مستقل کار کند. علاوه بر این ویژگی‌ها، هر بازاریابی که قصد کار کردن در یک استارتاپ دارد، باید دارای ۵ مهارت باشد. در ادامه‌ی این مقاله‌ی زومیت به معرفی این ۵ مهارت می‌پردازیم.

seo

۱- دانش سئو و تولید محتوا

اگر در زمینه‌ی تولید محتوا مهارت دارید و با اصول سئو آشنا هستید، حضورتان برای یک استارتاپ ضروری است. استارتاپ‌ها برای معرفی آنلاین خود به کمک احتیاج دارند و شما می‌توانید برای آن‌ها محتوای ویدئوی و پست‌های وبلاگ درست کنید. همچنین می‌توانید اصول سئو را در سایت پیاده‌سازی و نتیجه‌ی کار خود را به‌طور مداوم بررسی کنید. تولید محتوا همان چیزی است که استارتاپ را برای مشتری‌ها تعریف می‌کند؛ بنابراین تولید مداوم محتوای ارزشمند به یک استارتاپ کمک می‌کند که رابطه‌ی خوب و طولانی با مخاطبان داشته باشد. به همین دلیل بسیاری از مردم معتقدند مهارت‌های نویسندگی مهم‌تر از دانش در صنعت مرتبط هستند؛ اما چنین موضوعی صحت ندارد. بنابراین بهتر است که مهارت‌های خود را در هر ۲ مورد بالا ببرید.

سئو یکی دیگر از موارد لازم و ضروری برای استارتاپ است. اما از آنجایی که پیچیدگی آن بالا است باید توسط افراد متخصص انجام شود. تمام دانش سئوی شما برای یک استارتاپ ارزشمند است. همچنین خبر خوب این است که می‌توانید خودتان به‌راحتی اصول مربوط به آن را یاد بگیرید.

۲- مهارت‌های پایه کدنویسی

حضور شما در یک استارتاپ زمانی ارزشمندتر می‌شود که علاوه بر استراتژی سئو، با مهارت‌های پایه‌ی کدنویسی نیز آشنایی داشته باشید. این ۲ مهارت پا به پای هم پیش می‌روند و کمتر پیش می‌آید که یک بنیان‌گذار این مهارت‌ها را داشته باشد. مهارت کدنویسی در بسیاری از فرآیند‌های استارتاپ می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد؛ مخصوصا زمانی که تعداد اعضای تیم زیاد نیست و سرمایه کم است. با دیدن کلمه‌ی کدنویسی وحشت نکنید. هیچکس از شما انتظار ندارد که متخصص باشید. داشتن دانش ساده‌ای از HTML و Css به شما کمک می‌کند که راحت‌تر با وردپرس، بازاریابی ایمیلی، شبکه‌های اجتماعی و ... کار کنید. برنامه‌نویسی به این زبان بسیار ساده است و خودتان می‌توانید آن را یاد بگیرید.

منابع بسیار زیادی برای کدنویسی در اینترنت وجود دارند. کافی است کمی زمان بگذارید و یاد بگیرید. استارتاپ‌ها زمان زیادی برای یادگیری ندارند؛ بنابراین اگر دارای چنین دانشی هستید، می‌توانید موفقیت خود را در استارتاپ تضمین کنید.

data analysis

۳- تجربه در زمینه تحلیل داده

این روزها استارتاپ‌ها در داده‌ها شناور هستند. هر روز تکنولوژی جدیدی توسعه پیدا می‌کند و این موضوع باعث شده است که حجم وسیعی از داده‌ها سریع‌تر از همیشه تولید شود. تحلیل این داده‌ها و استفاده از آن‌ها برای تصمیم‌گیری بهتر، به کسب‌و‌کارها کمک می‌کند. تحلیل کردن داده‌ها کاری پیچیده و زمان‌بر است درنتیجه استارتاپ‌ها برای انجام این کار باید یک فرد متخصص استخدام کنند. بسیاری از استراتژی‌های استارتاپ توسط آزمون و خطا به دست می‌آید؛ بنابراین به آن‌ها نشان دهید که چگونه می‌توان با استفاده از تست A/B، کمپین‌های مختلف را برای یک استارتاپ امتحان کرد.

داده، هسته‌ی اصلی بازاریابی محتوا است و شرکت‌ها روزبه‌روز اطلاعات بیشتری درباره‌ی نحوه‌ی استفاده از داده‌های کلیکی، مکالمات و کلمات کلیدی به دست می‌آورد. بنابراین به صاحبان استارتاپ نشان دهید که نه‌تنها می‌توانید این داده‌ها را جمع‌آوری کنید بلکه می‌توانید اطلاعات ارزشمندی از آن‌ها استخراج کنید. مطمئن باشید که این کار بار سنگینی از روی دوش آن‌ها برخواهد داشت.

۴- بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

این روزها شبکه‌های اجتماعی به محلی برای معرفی کسب‌و‌کارهای جدید تبدیل شده‌اند. بنابراین شخصی که در مورد تمام پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی اطلاعات داشته باشد می‌تواند از دانش خود در استارتاپ‌ها استفاده کند. بسیاری از استارتاپ‌ها برای رسیدگی به امور مربوط به شبکه‌های اجتماعی، فردی را استخدام نمی‌کنند، بنابراین بازاریاب باید کارهای مرتبط با آن را انجام دهد. به خاطر داشته باشید که بعضی‌ها فعالیت در شبکه‌های اجتماعی را وقت‌گیر می‌دانند. بنابراین بهتر است که شناخت شبکه‌های اجتماعی اصلی مانند فیسبوک، توییتر و اینستاگرام را در اولیت قرار دهید و با استراتژی بازاریابی در هر کدام آشنایی پیدا کنید.

شبکه‌های اجتماعی طراحی متفاوتی دارند و هر کدام برای یک نوع کسب‌و‌کار مناسب‌تر هستند؛ بنابراین به این موضوع نیز فکر کنید که استارتاپ مورد نظر در کدام شبکه‌ی اجتماعی می‌تواند بهتر ظاهر شود. اگر صاحبان استارتاپ هنوز به نتیجه‌ای نرسیده‌اید، شما می‌توانید با توجه به شناختی که از کارکرد هر شبکه‌ی اجتماعی دارید، نظر خود را به آن‌ها اعلام کنید.

بهترین راه برای نشان دادن مهارت در شبکه‌های اجتماعی این است که در آن‌ها عضو باشید. به‌عنوان مثال اگر می‌خواهید در مورد مزایای عضویت در لینکدین صحبت کنید، بهتر است یک پروفایل قوی در این سایت داشته باشید. یا اگر در گذشته در این زمینه به یک کسب‌و‌کار کمک کرده‌اید بهتر است که نکات و استراتژی‌های استفاده‌شده را بیان کنید. کیس اِستادی یا موردکاوی روش خوبی برای نشان دادن مهارت‌های شما است.

design

۵- مهارت‌های طراحی

یک استارتاپ نه‌تنها باید حضور پررنگی در شبکه‌های اجتماعی داشته باشد بلکه باید برند شدن خود را به طور کامل نمایش دهد و اینجا است که مهارت‌های طراحی اهمیت پیدا می‌کنند. اکثر استارتاپ‌ها وب‌سایت کاملی برای بازاریابی اینترنتی خود ندارند و از طرفی دسترسی کاربران کلید اصلی موفقیت است. شما اگر بهترین ایده‌ی کسب‌و‌کار دنیا را هم داشته باشید و نتوانید یک وب‌سایت موفق برای آن راه‌اندازی کنید، هرگز موفق نخواهید شد.

زمان بگذارید و وردپرس یاد بگیرید؛ زیرا این روزها اکثر استارتاپ‌ها از وردپرس استفاده می‌کنند. با قالب‌های مختلف آشنایی پیدا کنید. اینجا است که اهمیت کدنویسی خودش را یک بار دیگر نشان می‌دهد؛ زیرا قالب‌ها هرقدر که کاربردی باشند، نیاز دارند تا شخصی‌سازی شوند. چند وب‌سایت نمونه طراحی کنید و در روز مصاحبه به‌عنوان نمونه کار نشان دهید تا دیگران با مهارت‌های شما بیشتر آشنایی پیدا کنند.

Leave comment

All fields have * are required

Introducing some customers

 • 1
 • 2
 • 3

Organic Food

The Ilya Group has begun its work with the mission of linking business and the Internet to its customers since 1390, and since its inception, it has focused on the opportunities created in the web, the Ilya team believes that by relying on The young and creative force and the use of the experiences of online business elders can boost and grow your online business in different areas.

Customers comments

 • Site Manager Ahmadi Roshan

  Thank you for doing your work and patience in providing services, and attending you at various times to advise.

 • 1
 • 2
 • 3

Contact Us

 info (@) ilyaweb.com
  (0098)2166177804
 02166177816
 (0098)9395187902 Telegraph Consultation
 09108159608
 
 Office of Technology:Iran,Tehran Square Revolution, next to Metro, No. 33
 Office of Marketing: Iran,Tehran,Shaghayegh Square, 18th Floor, 4th Floor