Login|Shop Makers| Ads Maker | SMS

Steps to fulfill your orders

Service Management Training

Service Management Training

After delivering the product, you will receive the necessary training and instructional film.

Order of product and service

Order of product and service

Order the service and wait for our contact.

Professional and free advice

Professional and free advice

Use telephone, telegram or in-person consulting.

Product selection

Product selection

After choosing the product you want to contact us.

A site with the ability to display on all devices

 

Why is cooperation with us useful to you?

 • Having a professional and experienced team

  Professional programmers! By hiring the best programmers in the country and graduates from the top universities, we are proud to bring together a brilliant creative team to meet your needs.

  Managers Experienced and Experienced Certainly, managing a skilled team requires a powerful and experienced manager.

 • 100% professional design and user-friendly

  Responsive Design All websites designed by us are featured on mobile and tablet.

  Using day technologies we always use the latest technologies and updates. And all our products support touch technology.

 • 24-hour support even on holidays

  Individual Support Team By setting up a team and individual support unit to upgrade your services, we are always at your side.

  In-person, phone, and online support Communication through networks Social has also been possible with call and face-to-face communication.

 • Delivery of the project's source along with the training of students and educational films

  Submission of Source Project Code !! Unlike other companies, all of the Source Code Project is open to you in order to prevent any dependence on our services.

  In-person training and presentation of educational videos Along with each project, in addition to being trained, a video tutorial is also provided to make it easy to use the facilities and not to worry about forgetting your training.

 • 1

Web Design Company,Web Site Design Company

چهار ترفند از استیون سینوفسکی برای برگزاری بهتر جلسات کاری

اگر دوست دارید در مقامی مسئول جلسات کاری مفیدتری داشته باشید، مطمئناً این راهنمای کوتاه از استیون سینوفسکی، رئیس سابق بخش ویندوز در شرکت مایکروسافت می‌تواند برای شما مفید باشد. این مقاله‌ی مدیریتی را همچون همیشه مهمان زومیت باشید.

سینوفسکی همیشه یکی از شخصیت‌های برجسته برای ارائه‌ی موضوعات مرتبط با مدیریت بوده است؛ و پس از آنکه موفق شد بخش آفیس در شرکت مایکروسافت را به حد بالای توانمندی برساند به عنوان مدیر بخش کلیدی ویندوز برگزیده شد. وی توانست پس از شکستی که ویندوز ویستا متحمل شده بود، با ارائه‌ی ویندوز 7، نوار موفقیت‌های این کمپانی صاحب‌نام را ادامه دهد.

مقاله مرتبط:

 • جولی لارسن گرین، جانشین استیون سینوفسکی در مایکروسافت، چه کسی است؟
 • سینوفسکی پس از ترک مایکروسافت در دانشگاه هاروارد تدریس خواهد کرد
 • داستان دو مدیر: سینوفسکی مایکروسافت و فورستال اپل

او حتی در دهه‌ی 1990 مدت‌های مدیدی دست راست بیل گیتس افسانه‌ای بود. اما از آنجایی که «این چرخ کج‌مدار نه بر آرزو رود»، پس از تهیه ویندوز 8 و بالا گرفتن انتقادات و همچنین اختلافاتی که با بالمر داشت مجبور به ترک کمپانی در ماه نوامبر شد.

سینوفسکی طرفداران خاص خود را داشت که او را فردی مطلع و بینا می‌پنداشتند. و البته منتقدانی پر و پا قرص هم داشت که سبک مدیریتی او را شیوه‌ای خودکامگی و استبداد مدرن درون سازمانی توصیف می‌کردند. و این در حالی است که برخی معتقدند ناتوانی او در کار با دیگران موجب شد سمتش را در مایکروسافت ترک گوید.

اما مهم نیست، او هنوز جنبه‌های مثبت فراوانی در حوزه‌ی مدیریت دارد که می‌تواند برای مدیران جوان این آب و خاک مفید فایده بوده و ما را در راهبری هر چه بهتر سازمان یا مجموعه مطبوعمان راهنما باشد. بیایید در ادامه با برخی از این ترفندها برای اداره‌ی بهتر جلسات کاری همراه شویم:

1- زمینه: آیا پیش از طرح پرسش، افراد حاضر در جلسه زمینه لازم برای پاسخ به آن پرسش را دارند؟ حقیقت آن است که صرف کردن وقت ارزشمند جلسات تنها برای پرسش و پاسخ از سوی طرف مقابل برای درک دیدگاه‌ها و مفهومی که مد نظر آن‌هاست کاری عبث است و چالش‌های خاص خود را به همراه دارد. خود و دیگر اعضای گروه را وادار کنید تا به اهداف و محدودیت‌های موجود پی‌برده و پیش از حضور در جلسات این مفاهیم اولیه را به خوبی درک نمایند.

2- موفقیت: آیا می‌دانید موفقیت چه شکل و صورتی دارد؟ اغلب اوقات در زمان کسب آمادگی برای حضور در جلسات جای اهداف و تاکتیک‌ها با هم عوض می‌شوند و گرچه مشکل خاصی را در پی نخواهد داشت، اما می‌تواند موجب از دست رفتن کلیت جلسه شود. اطمینان حاصل کنید که تعریف درست و واحدی از موفقیت در ذهن دارید و این همان مفهومی است که سایر شرکت کنندگان بر آن اتفاق نظر دارند، ماهیتی که قابل اندازه‌گیری بوده و در بافت اهداف اصلی‌مان می‌تواند مثمر ثمر و مفید باشد.

3- جزئیات: آیا درباره‌ی جزئیاتی که مدیر ارشدتان از شما می‌خواهد گیج و منگ شده‌اید؟ اگر مدیرتان درباره‌ی بودجه یا بخش خاصی از آن دغدغه دارد یا اینکه علاقه‌مند است موارد مورد نظر را از منظری خاص ارزیابی نماید، بهتر است همان موارد درخواستی را تهیه کرده و ارائه نمایید. حقیقت آن است که نمی‌توانید زمان ارزشمند جلسات را صرف موارد پیش‌بینی نشده کنید.

4- ایجاز: آیا آنقدر که باید و شاید در توصیف مواردی که باید ارائه دهید ایجاز و اختصار را رعایت کرده‌اید؟ اساساً باید قادر باشید به جای اطناب و سخنوری بیش از اندازه، مفاهیم را همان‌طور که دیگر اعضا به صورت مختصر و مفید دوست دارند آماده نمایید و اطمینان حاصل نمایید که بر موضوعات کلیدی متمرکز شده‌اید.

برای نیل به بالاترین نتیجه‌ی ممکن در جلسات کاری می‌توانید از نمودار ذیل نیز بهره ببرید:

managment

Leave comment

All fields have * are required

Introducing some customers

 • 1
 • 2
 • 3

Organic Food

The Ilya Group has begun its work with the mission of linking business and the Internet to its customers since 1390, and since its inception, it has focused on the opportunities created in the web, the Ilya team believes that by relying on The young and creative force and the use of the experiences of online business elders can boost and grow your online business in different areas.

Customers comments

 • Site Manager Ahmadi Roshan

  Thank you for doing your work and patience in providing services, and attending you at various times to advise.

 • 1
 • 2
 • 3

Contact Us

 info (@) ilyaweb.com
  (0098)2166177804
 02166177816
 (0098)9395187902 Telegraph Consultation
 09108159608
 
 Office of Technology:Iran,Tehran Square Revolution, next to Metro, No. 33
 Office of Marketing: Iran,Tehran,Shaghayegh Square, 18th Floor, 4th Floor