Login|Shop Makers| Ads Maker | SMS

Steps to fulfill your orders

Service Management Training

Service Management Training

After delivering the product, you will receive the necessary training and instructional film.

Order of product and service

Order of product and service

Order the service and wait for our contact.

Professional and free advice

Professional and free advice

Use telephone, telegram or in-person consulting.

Product selection

Product selection

After choosing the product you want to contact us.

A site with the ability to display on all devices

 

Why is cooperation with us useful to you?

 • Having a professional and experienced team

  Professional programmers! By hiring the best programmers in the country and graduates from the top universities, we are proud to bring together a brilliant creative team to meet your needs.

  Managers Experienced and Experienced Certainly, managing a skilled team requires a powerful and experienced manager.

 • 100% professional design and user-friendly

  Responsive Design All websites designed by us are featured on mobile and tablet.

  Using day technologies we always use the latest technologies and updates. And all our products support touch technology.

 • 24-hour support even on holidays

  Individual Support Team By setting up a team and individual support unit to upgrade your services, we are always at your side.

  In-person, phone, and online support Communication through networks Social has also been possible with call and face-to-face communication.

 • Delivery of the project's source along with the training of students and educational films

  Submission of Source Project Code !! Unlike other companies, all of the Source Code Project is open to you in order to prevent any dependence on our services.

  In-person training and presentation of educational videos Along with each project, in addition to being trained, a video tutorial is also provided to make it easy to use the facilities and not to worry about forgetting your training.

 • 1

Web Design Company,Web Site Design Company

گوگل بر روی تقویت استارت‌آپ‌های کره جنوبی سرمایه‌گذاری می‌کند؛ سامسونگ همچنان بی‌توجه به خاک خود

گوگل در ماموریتی بین‌المللی به منظور برقراری سریع‌تر ارتباط با جامعه‌ی جهانی استارت‌آپ‌ها، به تازگی اعلام کرده که تا سال آینده یک کمپ استارت‌آپ اختصاصی در سئول کره‌ی جنوبی افتتاح خواهد کرد. چنین تصمیمی در زمانی اتخاذ شده که کارآفرینان کره‌ای به خوبی توانایی خود را برای اثرگذاری در این حوزه به اثبات رسانده‌اند.

 گوگل در این راستا جامعه‌ی استارت آپ‌های کره جنوبی را تحسین کرده و در اطلاعیه خود آورده است:

نوآوران و کارآفرینان کره‌ای از بهترین‌های آسیا هستند و استارت آپ‌های کره‌ای در حال تعیین خط‌مشی و اثرگذاری در سراسر جهان و به خصوص در حوزه‌ی موبایل هستند. ما مایل هستیم که به پشتیبانی از این جامعه‌ی پر رونق کارآفرینان بپردازیم.

بعنوان بخشی از برنامه‌ی شبکه‌ی کمپ‌های گوگل برای کارآفرینان، کمپ سئول در بر گیرنده‌ی مجموعه‌ای از منابع خواهد بود که مربی‌گری و آموزش توسط متخصصان محلی و تیم‌های گوگل از آن جمله است. این کمپ همچنین برنامه‌هایی نظیر Campus for Moms ،CampusEDU و صرف ساعات اداری با مربیان گوگل را نیز میزبانی خواهد کرد. این مجموعه علاوه بر این به فراهم ساختن موقعیت‌های بین‌المللی نظیر برنامه‌ی تبادل و انتقال با سایر کمپ‌های گوگل در سایر مناطق جغرافیایی نیز می پردازد.

کمپ سئول علاوه بر اینکه بعنوان بخشی از شبکه‌ی کمپ‌های گوگل، به سایر کمپ‌های این شرکت در لندن، تل‌آویو، ورشو و سائو پائولو خواهد پیوست، بلکه بخشی از برنامه‌ی گوگل برای کارآفرینان نیز خواهد بود که یک شبکه‌ی عظیم از برنامه‌ها و سازمان‌هاست که توسط گوگل پشتیبانی می‌شود.

کمپ سئول اولین تلاش گوگل به منظور برقراری ارتباط نزدیک با کارآفرینان کره‌ای نیست. برنامه‌ی گوگل برای کارآفرینان، پیش‌تر نیز با Global K-Startup ،KStartup ،Startup Weekend و Startup Grind به مشارکت پرداخته بود تا از این طریق برنامه‌های متنوعی را برای جامعه‌ی استارت آپ محلی کره فراهم آورد.

اطلاعیه‌ی گوگل در حالی ارائه شده که منافع موجود در سرمایه‌گذاری خارجی بر روی فضای استارت آپ‌های کره جنوبی در حال شکل‌گیری است. Altos Ventures که یک بنگاه سرمایه‌گذاری خطرپذیر در دره سیلیکون است به تازگی یک سرمایه‌گذاری عظیم با محوریت کره جنوبی منعقد کرده و در حال ریسک بر روی توانمندی موسسان و متخصصان کره‌ای برای رقابت و شکست دادن بنگاه‌های خارجی در فضای بازار محلی کره است. در این خصوص صحبت از ارزش‌گذاری‌های میلیارد دلاری در میان است که نیروی محرکه‌ی فوق‌العاده‌ای به توان اقتصادی بنگاه‌های تازه‌ تاسیس این کشور خواهد بخشید. اخیرا Sequoia Capital حدود ۱۰۰ میلیون دلار بر روی سهام Altos سرمایه‌گذاری نموده که اخیرا به ارزش کلی یک میلیارد دلار دست یافته بود. Coupang یکی دیگر از استارت آپ‌های کره‌ی جنوبی، که یک نقش‌آفرین مهم منطقه‌ای در تجارت الکترونیک است به تازگی موفق شده Groupon را در کره به حاشیه براند و هم‌اکنون در حال جستجو برای فرصت‌های بزرگ‌ترین در سطح جهانی است.

در مثال دیگری از موفقیت استارت آپ‌های کره جنوبی، TapJoy اخیرا ضربه‌ی بزرگی از استارت آپ کره‌ای تحلیل بازی 5Rocks خورده است. 500 Startups نیز از موقعیت در حال ظهور کره مطلع بوده و برنامه دارد پایگاه دائمی خود را طی چند ماه آینده در این کشور بنا کند. همچنین Y Combinator نیز به تازگی ایجاد اولین کمپانی کره‌ای خود یعنی Memebox را سرعت بخشیده که شاهد موفقیت‌های بزرگی از طرح‌های خود بوده و اکنون تلاش دارد موفقیت‌های مشابهی را در بازارهای خارجی دوباره خلق نماید که اولین بازار هدف این مجموعه نیز ایالات متحده خواهد بود.

و اما نکته‌ی بسیار جالب توجه در این میان، این مساله است که مجموعه‌ی عظیم سامسونگ به شکل قابل توجهی از فضای استارت آپ‌های کشور خود غایب است. البته این کمپانی اخیرا یک تیم کوچک را برای تحقیق و تفحص در این خصوص مامور کرده، تا مشخص نمایند که چگونه، چه زمانی و آیا سامسونگ باید وارد ارتباط نزدیک با استارت آپ‌های محلی شود یا خیر. سوال‌های اساسی در خصوص تمایل این شرکت بزرگ برای توجه به صحنه‌ی بازارهای محلی وجود دارد که می‌توان بر اساس آن دخیل شدن آینده‌ی سامسونگ در چنین طرح‌هایی را همراه با اما و اگرهای فراوان دانست.

ممکن است سنت‌گرایی و محافظه‌کاری در این میان موجب شود سامسونگ در خاک خود توسط سایر شرکت‌های خارجی به حاشیه رانده شود.

Leave comment

All fields have * are required

Introducing some customers

 • 1
 • 2
 • 3

Organic Food

The Ilya Group has begun its work with the mission of linking business and the Internet to its customers since 1390, and since its inception, it has focused on the opportunities created in the web, the Ilya team believes that by relying on The young and creative force and the use of the experiences of online business elders can boost and grow your online business in different areas.

Customers comments

 • Site Manager Ahmadi Roshan

  Thank you for doing your work and patience in providing services, and attending you at various times to advise.

 • 1
 • 2
 • 3

Contact Us

 info (@) ilyaweb.com
  (0098)2166177804
 02166177816
 (0098)9395187902 Telegraph Consultation
 09108159608
 
 Office of Technology:Iran,Tehran Square Revolution, next to Metro, No. 33
 Office of Marketing: Iran,Tehran,Shaghayegh Square, 18th Floor, 4th Floor