Login|Shop Makers| Ads Maker | SMS

Steps to fulfill your orders

Service Management Training

Service Management Training

After delivering the product, you will receive the necessary training and instructional film.

Order of product and service

Order of product and service

Order the service and wait for our contact.

Professional and free advice

Professional and free advice

Use telephone, telegram or in-person consulting.

Product selection

Product selection

After choosing the product you want to contact us.

A site with the ability to display on all devices

 

Why is cooperation with us useful to you?

 • Having a professional and experienced team

  Professional programmers! By hiring the best programmers in the country and graduates from the top universities, we are proud to bring together a brilliant creative team to meet your needs.

  Managers Experienced and Experienced Certainly, managing a skilled team requires a powerful and experienced manager.

 • 100% professional design and user-friendly

  Responsive Design All websites designed by us are featured on mobile and tablet.

  Using day technologies we always use the latest technologies and updates. And all our products support touch technology.

 • 24-hour support even on holidays

  Individual Support Team By setting up a team and individual support unit to upgrade your services, we are always at your side.

  In-person, phone, and online support Communication through networks Social has also been possible with call and face-to-face communication.

 • Delivery of the project's source along with the training of students and educational films

  Submission of Source Project Code !! Unlike other companies, all of the Source Code Project is open to you in order to prevent any dependence on our services.

  In-person training and presentation of educational videos Along with each project, in addition to being trained, a video tutorial is also provided to make it easy to use the facilities and not to worry about forgetting your training.

 • 1

Web Design Company,Web Site Design Company

برج‌های وارکا از هوا آب تولید می‌کنند

بسیاری معتقدند که جنگ‌های آینده نه بر سر منابع انرژی، بلکه برای آب خواهد بود، از این‌رو کمپانی‌ها برای ایجاد آب سالم سرمایه‌گذاری می‌کنند که Warka Water نیز تلاشی در این راستا برای به دست آوردن آب از هوا است.

پیشتر اخباری درباره یک کمپانی سنگالی منتشر شد که اقدام به تولید انرژی و آب از فضولات انسانی کرد، حال کمپانی ایتالیایی Architecture and Vision دستگاهی توسعه داده که می‌توان با استفاده از آن و از طریق هوا اقدام به تولید آب کرد. براساس اطلاعات ارائه شده توسط این کمپانی، برج‌های توسعه یافته توسط چوب‌های بامبو قادرند روزانه ۱۰۰ لیتر آب تولید کنند. این برج‌ها وارکا واتر نام گرفته‌اند.

برج وارکا واتر که از چوب‌های بامبو ساخته می‌شود، در نهایت ۱۰ متر ارتفاع و ۶۰ کیلوگرم وزن دارد و با استفاده از هشت کابل به زمین متصل می‌شود. ساختار اصلی این برج‌ها از چوب‌های بامبو ساخته شده، اما درون آن از محفظه‌‌ی توری پلاستیکی استفاده شده تا قطرات آب در زمان گذشتن توده‌های بخار درون این برج‌ها به دام افتاده و سپس وارد تانکر مخصوص جمع‌آوری آب درون برج شوند. قطرات آب حاصل از باران و شبنم‌های صبح‌گاهی نیز توسط برج‌ها درون تانکرهای مخصوص هدایت می‌شوند.

کمپانی توسعه‌دهنده‌ی برج‌های جمع‌آوری آب وارکا واتر، در قسمت پایین این برج سایبان‌هایی تعبیه کرده تا افراد در زمان جمع‌آوری آب زیر سایه قرار گیرند. همچنین از آیینه‌های متحرکی درون سازه‌ی برج بهره گرفته شده تا در اثر انعکاس نور آفتاب، پرندگان از آن دور بمانند. Architecture and Vision زمان مورد نیاز برای ساخت هر یک از این برج‌ها را چهار روز خوانده و برای ساخت هر یک از برج‌ها نیز شش نیروی کار نیاز است. هیچ‌یک از ماژول‌های مورد استفاده در برج‌های جمع‌آوری آب نیاز به نیروی الکتریکی نداشته و ضمنا برای ساخت برج‌های مورد نظر نیز نیازی به استفاده از ماشین آلات سنگین نیست.

WarkaWaterInt

هنوز راه‌درازی تا استفاده‌ی تجاری از این برج‌ها باقی مانده است. موفقیت برج‌های جمع‌آوری آب وارکا به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که از جمله‌ی این فاکتورها می‌توان به هزینه، مقاومت و کیفیت آب جمع‌آوری شده اشاره کرد.در مقایسه با تجهیزات معمول جمع‌آوری آب که هزینه‌ی بسیار بالایی دارند، وارکا تنها ۱۰۰۰ دلار قیمت دارد. از نظر نگه‌داری نیز رسیدگی به برج‌های جمع‌آوری آب برعهده‌ی افرادی است که از آن استفاده می‌کنند. کمپانی تولیدکننده‌ی این برج‌های جمع‌آوری عمر مفید وارکا را ۱۰ سال عنوان کرده‌اند.

باید منتظر بود و دید که آیا برج‌های جمع‌آوری آب وارکا قادرند به میزان مورد انتظار آب تولید کنند یا خیر. کمپانی تولید‌کننده، نمونه‌ای کوچک از این برج را تولید کرده، ولی نمونه‌‌ی واقعی از آن تا زمان جمع‌آوری کانل سرمایه‌ی مورد نیاز تولید نخواهد شد. این پروژه در حال حاضر در کیک استارتر قرار دارد. البته باید به این نکته توجه کرد که برج‌های وارکا برای جمع‌آوری آب در تمامی مناطق مناسب نیستند.