Login|Shop Makers| Ads Maker | SMS

Steps to fulfill your orders

Service Management Training

Service Management Training

After delivering the product, you will receive the necessary training and instructional film.

Order of product and service

Order of product and service

Order the service and wait for our contact.

Professional and free advice

Professional and free advice

Use telephone, telegram or in-person consulting.

Product selection

Product selection

After choosing the product you want to contact us.

A site with the ability to display on all devices

 

Why is cooperation with us useful to you?

 • Having a professional and experienced team

  Professional programmers! By hiring the best programmers in the country and graduates from the top universities, we are proud to bring together a brilliant creative team to meet your needs.

  Managers Experienced and Experienced Certainly, managing a skilled team requires a powerful and experienced manager.

 • 100% professional design and user-friendly

  Responsive Design All websites designed by us are featured on mobile and tablet.

  Using day technologies we always use the latest technologies and updates. And all our products support touch technology.

 • 24-hour support even on holidays

  Individual Support Team By setting up a team and individual support unit to upgrade your services, we are always at your side.

  In-person, phone, and online support Communication through networks Social has also been possible with call and face-to-face communication.

 • Delivery of the project's source along with the training of students and educational films

  Submission of Source Project Code !! Unlike other companies, all of the Source Code Project is open to you in order to prevent any dependence on our services.

  In-person training and presentation of educational videos Along with each project, in addition to being trained, a video tutorial is also provided to make it easy to use the facilities and not to worry about forgetting your training.

 • 1

Web Design Company,Web Site Design Company

 • منظور از ثبت وب سایت در موتورهای جستجوگر چیست؟

  پس از اینکه طراحی وب سایت به اتمام رسید و در طی آخرین مرحله، تیم طراحی وب سایت بارگذاری شده در اینترنت را به موتورهای جستجوگر معرفی کند تا وب سایت طراحی شده با سرعت بیشتری در بانک اطلاعاتی موتورهای جستجو ثبت گردد.
 • دامنه چیست؟

  هر سایتی در فضای مجازی اینترنت دارای نامی است که به آن دامنه گفته می شود.در واقع شما می توانید سایت خود را از طریق دامنه در دنیای اینترنت نمایش دهید.هر دامنه دارای دو بخش اساسی می باشد.بخش اول شامل نام اصلی دامنه است که همان نامی است که شما برای سایت و یا وب سایت خود در نظر می گیرید.بخش دوم شامل پسوند دامنه می باشد.انتخاب پسوند برای یک دامنه امری اساسی می باشد.این پسوند ها بسیار متنوع و از تنوع بالایی برخوردار هستند.از مهمترین این پسوند ها .com , .net , .org , .ir , و... می باشد.شما بایستی بر اساس نوع کار شرکت و یا سازمان خود این پسوند را انتخاب نمایید. برای ثبت دامنه مورد نظر خود ، کافیست درخواست خود را برای شرکت هایی که این کار را انجام می دهند بفرستید.شرکت های ثبت دامنه هزینه ثبت را از شما دریافت کرده و دامنه مورد نظر را برای شما ثبت خواهند کرد.
 • برای داشتن یک وب سایت چه کارهایی باید انجام داد؟

  ابتدا باید درک درستی از اهداف خود برای طراحی سایت داشته باشیم. با توجه به اینکه طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را بیشتر به خود جلب نماید و در نهایت آنها را به خرید کالا و یا خدمات از شما ترغیب نماید. میبایست با استفاده از تحلیل و آنالیز وب سایتهای فعال در فضای کاری شما، تمامی آنچه را که قرار است در وب سایت شما ارائه شود را تهیه کرده و سپس از طریق شرکتی معتبر طراحی سایت شرکت یا سازمان خود را به آنها بسپارید. در صورتیکه شرکت مذکور یک شرکت معتبر در زمینه طراحی صفحات وب باشد، خود بقیه مراحل طراحی سایت را با شما به پیش خواهد برد.
 • هزینه طراحی وب سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

  هزینه های طراحی سایت معمولا شامل موارد زیر است: هزینه ثبت یک دامنه که با این نام وب سایت شما مورد بازدید قرار می گیرد. مثلاً www.yourdomain.com هزینه میزبانی وب (اجاره فضا یا Host در اینترنت) که صفحات وب سایت و ایمیل های شما را نگهداری می کند و قیمت آن بستگی به حجم فضای مورد نیاز و کیفیت آن بستگی دارد. هزینه طراحی سایت و برنامه نویسی توجه داشته باشد که تمام موارد فوق را می بایست از شرکت های معتبر و شناخته شده تهیه نمود. عدم توجه و دقت در تهیه این موارد، میتواند خسارت های جبران ناپذیری برای تجارت شما بوجود آورد.
 • شرکت شما در ارتباط با پشتیبانی وب سایت چگونه عمل میکند؟

  پشتیبانی وب سایت به مدت یک سال به جهت رفع اشکالات احتمالی وضعیت موجود بصورت کاملا" رایگان به عهده ایلیاوب میباشد. در صورت نیاز مشتری به توسعه وب سایت، پس از دریافت درخواست کار و بررسی آن، برنامه زمانی انجام درخواست و هزینه های آن به مشتری ارائه و در صورت تائید پیشنهاد، کار انجام خواهد شد. در صورت نیاز به تغییرات جزئی مثل تغییر آدرس و شماره تلفن تغییرات لازم را به صورت رایگان انجام خواهیم داد.
 • آیا طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر می بایست با هم انجام شود؟

  همانگونه که می دانید هم اکنون شرکت ها و اشخاص بسیار زیادی در زمینه طراحی سایت در ایران فعالیت دارند. توجه و تاکید ما بر این است که خدمات طراحی وب سایت فرآیندی مهندسی است. متاسفانه بدلیل عدم وجود یک نظام مهندسی مدون و جامع در زمینه نرم افزار چالش های بسیار زیادی روبروی شرکت های فعال در زمینه نرم افزار بوجود آمده است. از همین رو تشخیص یک شرکت خوب در میان این همه شرکت فعال کار بسیار مشکلی بنظر می رسد. اگر به فکر این هستید که طراحی وب سایت خود را به شرکتی معتبر واگذار کنید بهترین روش تحقیق و بررسی وب سایتهای مشتریان آن شرکت است. کارهای انجام شده برای مشتریان فعلی و قبلی هر شرکت و میزان رضایت مندی آنان از کیفیت و نحوه خدمات رسانی آن شرکت راهنمایی عملی و بسیار مناسب برای تعیین کیفیت و ارزش خدمات هر شرکت طراحی وب سایت است.
 • فرق بین وب سایت داینامیک و استاتیک چیست؟

  فرم این دو نوع وب سایت دقیقا مطابق نام آن هاست.چنانچه شما بخواهید سایتی پویا داشته باشید که بتوانید در آن عکس ها ، منوها ، اطلاعات ، صفحات و .... را تغییر داده و تعویض نمایید بایستی از سایت های داینامیک استفاده نمایید.در سایت های داینامیک شما می توانید صفحه بسازید، عکس ها را عوض کنید و متون خود را ویرایش نمایید. برای اینکه سایتی داینامیک طراحی شود بایستی از یک CMS برای ویرایش ، حذف و یا افزودن اطلاعات نوشته شود. اما در سایت های استاتیک از قبل شما سایتی دارید که صفحات در آن به صورت html طراحی می شود و امکان تغییر در آنها نمی باشد. چنانچه بخواهید در جستجوهای گوگل و ... روی بهینه سازی سایت خود کار کنید نیاز به داشتن سایتی پویا (داینامیک ) دارید تا بتوانید اطلاعات آن را هر چند وقت یک بار تغییر دهید.سایت های استاتیک این امکان را برای شما فراهم نخواهند کرد.
 • بروز رسانی سایت چه مزایائی دارد؟

  در دنیای مجازی امروزی اینکه بتوانید سایت خود را موتورهای جستجو ارائه داده و در رده های بالا قرار دهید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.یکی از کارهایی که می تواند به شما در این زمینه یاری رساند بروزرسانی صحیح اطلاعات سایت است. اینکه شما مرتبا اطلاعات را بروز رسانی نموده و اطلاعات بزنید در رتبه بندی موتورهای جستجو بسیار مهم بوده و علاوه بر آن کاربران شما را به بازدید مجدد از سایتتان ترغیب می نماید. لذا سعی کنید همواره در سایت خود اطلاعات مرتبط زده و آن را هر چند وقت یکبار بروزرسانی نمایید تا هم بازدید کاربران از سایت شما زیاد شود و هم در جستجوهای گوگل شناخته شود.
 • آیا هاست انواع مختلفی دارد ؟

  بله ، هاست ها به دو دسته اصلی تقسیم می شوند : 1 - هاست ویندوزی 2 – هاست لینوکسی در هاست های ویندوزی ، سیستم عامل موجود در سرور ویندوز است و در هاست های لینوکسی سیستم عامل لینوکس می باشد. یکی از تفاوت های این دو نوع سرور در زبان های برنامه نویسی است که ساپورت می کند .برای مثال کاربرانی که با زبان برنامه نویسی asp کار کرده این تنها می توانند از هاست های ویندوزی استفاده نمایند و یا کاربرانی که از زبان برنامه نویسی php استفاده کرده اندبایستی از سرورهای لینوکسی استفاده نمایند. یکی دیگر از تفاوت ها در وب سرور استفاده شده در این دو نوع سرور است : در ویندوزی از وب سرور IIS استفاده شده و در سرور لینوکسی از apache استفاده شده است. البته می توان آپاچی را روی سرور های ویندوزی نصب کرد اما نمی توان IIS را روی سرور لینوکسی نصب نمود.یکی دیگر از تفاوت های این دو نوع سرور در امنیت آنهاست. معمولا اکثر کاربران از سیستم عامل ویندوز استفاده می نمایند و در نتیجه حفره های امنیتی این سیستم عامل را راحت تر می توان یافت، لذا امکان نفوذ امنیتی در سرورهای ویندوزی از لینوکسی بیشتر است. نکته دیگری که در این زمینه مطرح است بحث هزینه خریداری هاست است.هاست های لینوکسی از هاست های ویندوزی ارزان تر هستند. علت آن هم این است که لینوکس سیستم عاملی opensource می باشد ولی ویندوز دارای لایسنس است و بایستی خریداری شود، لذا هزینه هاست های ویندوزی از لینوکسی بالاتر می باشد.
 • فضای هاست چیست؟

  هاست فضایی است که برنامه سایت شما و اطلاعات سایت در آن قرار می گیرد.در لغت هاست به معنای میزبان است. در حقیقت این فضا بر روی سیستم کامپیوتری قرار دارد که همواره به اینترنت متصل است و لذا کاربران می توانند به آن وصل شده و اطلاعات شما را مشاهده نمایند. شرکت هایی که خدمات میزبانی و یا هاستینگ ارائه می دهند از طریق نرم افزار های مختلف امکان تقسیم بندی و ارائه فضا های مختلف را برای کاربران فراهم می آورند و این امکان را به کاربر می دهند تا بتواند فضای خود را مدیریت نماید. شما بایستی هاست خود را مطابق نیاز فنی خریداری نمایید.برای مثال اگر سایت شما با asp.net نوشته شده و از بانک اطلاعات MS-SQL استفاده می کند بایستی هاستی با همین امکانات خریداری نمایید. حال اگر برنامه های سایت شما با PHP , MYSQLنوشته شده است بایستی هاستی با این مشخصات خریداری نمایید.
 • چرا داشتن وب سایت برای هر تجارت یک ضرورت است؟

  بر طبق آخرین آمارهای جهانی، کاربران اینترنت در ایران را جمعیت 42 میلیونی و رو به رشد تشکیل میدهد. برای مطمئن شدن از این آمار به وب سایت آمار جهانی اینترنت (http://www.internetworldstats.com/stats5.htm ) مراجعه نمایید.بر طبق همین آمار نشان داده شده که 53% از جمعیت ایران از اینترنت استفاده می کنند. از خود بپرسید که پس از دو رسانه بزرگ رادیو و تلویزیون در کجا می توانید این تعداد از مخاطبان را مورد هدف بازاریابی محصولات و خدمات خود قرار دهید؟ تفاوت میان هزینه تبلیغاتی در این دو رسانه با وب سایت چیست؟ قطعاً پرسش های بیشتری در این زمینه برای شما بوجود خواهد آمد، برای جواب پرسش های خود با ما تماس بگیرید 66177804 - 021. یقین بدانید با یافتن پاسخ این سئوالات، لحظه ای در طراحی سایت سازمان، شرکت و یا وب سایت شخصی خود درنگ نخواهید نمود.وب سایت برای شما 24 ساعت روز و 365 روز سال فعال است و کالا و خدمات شما را معرفی می کند. به رقبای تجاری خود توجه کنید. با طراحی وب سایت یک گام از شما جلوتر هستند و سهم بیشتری از بازار را نصیب خود می کنند.
 • چه کسانی و چه شرکتهایی نیاز به داشتن وب سایت دارند؟

  با توجه به اینکه هیچ شرکت و یا سازمانی بدون اهداف انتفاعی و یا غیر انتفاعی خلق نمی شود، پس می توان گفت همه آنها نیاز به وب سایت دارند. هر شرکتی که بخواهد کالا، خدمات و یا اطلاعات مورد نظر خود را به مخاطبان عرضه کند نیاز دارد که یک وب سایت داشته باشد.در صورتیکه طراحی وب سایت بر طبق آخرین استانداردهای مهندسی طراحی صفحات وب و با هدف معرفی گسترده در سطح دنیای مجازی وب (چه از طریق معرفی به موتورهای جستجو و چه از طریق یک برنامه مدون بازاریابی اینترنتی) انجام گردد، قطعاً مخاطبان خود را خواهد یافت و در نهایت به موفقیت دست می یابد.
 • 1

Introducing some customers

 • 1
 • 2
 • 3

Organic Food

The Ilya Group has begun its work with the mission of linking business and the Internet to its customers since 1390, and since its inception, it has focused on the opportunities created in the web, the Ilya team believes that by relying on The young and creative force and the use of the experiences of online business elders can boost and grow your online business in different areas.

Customers comments

 • Site Manager Ahmadi Roshan

  Thank you for doing your work and patience in providing services, and attending you at various times to advise.

 • 1
 • 2
 • 3

Contact Us

 info (@) ilyaweb.com
  (0098)2166177804
 02166177816
 (0098)9395187902 Telegraph Consultation
 09108159608
 
 Office of Technology:Iran,Tehran Square Revolution, next to Metro, No. 33
 Office of Marketing: Iran,Tehran,Shaghayegh Square, 18th Floor, 4th Floor